Електронні інструменти сучасного бібліотекаря

10.04.2023 12:54

10 квітня 2023 року відбувся вебсемінар для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Зміївської міської ради за темою "Електронні інструменти сучасного бібліотекаря".
Свої  досвіди  з проведення сучасних бібліотечних заходів продемонстрували завідувачка медіатеки  КЗ «Зміївський ліцей №1 ім. З.К.Слюсаренка» Цимбаліст М.М. та  завідувачка  бібліотеки  КЗ «Тимченківський ліцей» Герасимова З.І.
Консультант КУ "Зміївський ЦПРПП" Світлична О.О. продемонструвала учасникам  заходу  цифрові підручники, представлені у програмному забезпеченні mozaBook, запропонувала поспілкуватися  з  видатними постатями минулого за допомогою ChatGPT, надала консультацію щодо методики та ідей використання  штучного інтелекту під час бібліотечних уроків.