Лабораторія комп`ютерних технологій відділу освіти

lkto_zm@i.ua

Методична студія шкільних бібліотекарів

30.08.2017 16:32

В рамках проведення районного серпневого педагогічного тижня 30 серпня 2017 року на базі відділу освіти Зміївської РДА відбулася методична студія шкільних бібліотекарів за темою «Пріоритетні завдання шкільних бібліотек у контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи». Учасники методичної студії підвели підсумки діяльності бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів району та  районного методичного об`єднання шкільних бібліотекарів за минулий навчальний рік,  окреслили основні завдання та обговорили план роботи на новий 2017-2018 н.р. Методист відділу освіти Світлична О.О. проаналізувала  результати інвентаризації  бібліотечних фондів загальноосвітніх навчальних закладів району, доповіла про стан забезпечення учнів навчальних закладів району підручниками на 2017-2018 н.р.,  про організацію взаємообміну підручниками , про надходження нових підручників для учнів 9 класу та ознайомила зі змінами в Законодавстві України з бібліотечної справи.