Онлайн-зустріч професійної спільноти шкільних бібліотекарів ЗЗСО Зміївської міської ради

23.02.2023 11:12

23 лютого 2023 року відбулася онлайн-зустріч професійної спільноти шкільних бібліотекарів «Інформаційна підтримка учасників освітнього процессу».

Під час вебінару Кучинська О.І., бібліотекар КЗ «Бірківський ліцей»,  ознайомила колег з питанням «Віртуальна бібліотека – бібліотека майбутнього».   Мішина Т.М., бібліотекар КЗ “Зідьківський ліцей ім. Г.І.Ковтуна» висвітлила тему « Шкільна бібліотека на хвилі Нової української школи» .

Учасники вебінару ознайомилися з  калейдоскопом онлайн –заходів,  що проводились  до  знаменних і пам`ятних дат Парфьоновою Т.В., бібліотекарем КЗ “Борівський ліцей”.

У зв’язку тим, що під час воєнних дій в області було пошкоджено чимало закладів загальної середньої освіти, зокрема зазнали руйнувань їх бібліотеки,  постала необхідність вивчення ситуації щодо забезпечення учнів підручниками. Для проведення  аналізу  та вжиття можливих корекційних заходів до початку 2023/2024 навчального року  консультант КУ «Зміївський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Світлична О.О. надала консультацію  шкільним бібліотекарям щодо інвентаризації  фонду наявних підручників.