Вітаємо завідувача бібліотеки Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст. Таран Марію Миколаївну!

26.09.2017 16:57

26 вересня 2017 року відбулося урочисте підведення підсумків районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека - 2017". Переможцем районного конкурсу у номінації  «Бібліотека – виховний простір навчального закладу»  стала завідувач бібліотеки Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст. Таран Марія Миколаївна. Вона також стала учасницею обласного етапу конкурсу.
40 років свого життя віддала Таран М.М. бібліотечній справі.  Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек та Дня працівників освіти Марію Миколаївну було нагороджено Почесною грамотою відділу освіти Зміївської районної державної адміністрації та Зміївської  районної організації профспілки працівників освіти і науки за сумлінну плідну багаторічну працю на освітянській ниві.
Щиро вітаємо та бажаємо подальши х творчих успіхів!