Лабораторія комп`ютерних технологій відділу освіти

lkto_zm@i.ua

Проведення Всеукраїнського місячника «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя» в закладах загальної середньої освіти району

01.11.2017 11:28

Щорічно з  1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Цього року Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувся під гаслом "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя". В закладах загальної середньої освіти району було проведено комплекс заходів, що сприяв реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формування в школярів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров`я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя.
Заходи Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в Геніївська ЗОШ І-ІІ ст. Гусинополянська ЗОШ І-ІІ ст.Шебелинська ЗОШ І-ІІІ ст.Шелудьківський ліцей, Слобожанська гімназія №2.