Лабораторія комп`ютерних технологій відділу освіти

lkto_zm@i.ua

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

21.03.2017 10:56

21 березня 2017 року в Україні стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання.  Традиційно він проходить по всій Україні напередодні Міжнародного дня дитячої книги, який відзначається 2 квітня.
Всеукраїнський тиждень дитячого читання був започаткований ще у 1943 році. Відтоді він кілька разів змінював назву, але його мета усі ці роки залишалась незмінною — популяризація читання серед дітей.
 У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року.

Впродовж тижня в усіх дитячих та шкільних бібліотеках України відбудеться  чимало захопливих подій: літературних вікторин і конкурсів, майстер-класів та віртуальних подорожей, ігрових марафонів і бібліотечних квестів, брейн-рингів та бліц-турнірів, незабутніх зустрічей із письменниками й улюбленими літературними героями.