Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги

07.04.2017 11:29

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне й довгоочікуване свято - Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року. Цей захід було створено з метою заохочення  дітей до читання та книг. Тиждень дитячого читання  є найпопулярнішим під час шкільних весняних канікул і сьогодні не лише не втратив свого значення, але й набув особливого змісту для кожного читача в час, коли інтенсивний та швидкий розвиток інформаційних технологій, комп’ютеризації та Інтернету набувають все більшої популярності. Та ніщо не може замінити спілкування дитини зі справжньою книгою.  Долучилися до проведення цього заходу і шкільні бібліотеки Зміївщини.

Тиждень дитячої та юнацької книги в Борівській ЗОШ І-ІІІ ст.