Дивовижний світ тварин

04.10.2021 18:01

4 жовтня у світі відзначають Всесвітній день захисту тварин. З 2000 року це свято відзначається і в Україні. Тому 4 жовтня 2021 року у бібліотеці КЗ «Борівська ЗОШ І – ІІІ ст. ім. С.Закори » відбувся тематичний захід до Міжнародного дня захисту тварин для учнів 1-2 класів на тему «Екскурсія по віртуальному зоопарку», яку провели бібліотекар Парфьонова Т.В. та вчителі початкових класів показали відеосюжети про Харківський зоопарк. Діти дізналися про історію виникнення свята. Відзначення цього дня саме 4 жовтня не є випадковим. Адже в цей день вшановується пам’ять святого Франциска Ассізького - покровителя та заступника "братів наших менших". Крім того, учні дізналися про вплив тварин на життя та здоров’я людини, про лікування за участі таких тварин, як коти, собаки, коні та дельфіни, про користь від спілкування людини з тваринами.
Також для учнів була підготовлена книжкова виставка "Дивовижний світ тварин",  яка ознайомила з тваринами України та інших країн світу,  представлена література, в якій можна знайти матеріал про різні види тварин, як правильно їх доглядати і лікувати, піклуватися про них та оберігати. Діти з задоволенням «мандрували» виставкою, розповідали  цікаві історії про своїх домашніх улюбленців і поділилися фото з домашніми тваринами- своїми маленькими друзями, про яких щодня дбають та піклуються. Давайте не забувати про те, що ми одна велика сім'я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі.