До 205-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

09.03.2019 18:49

Традиційно другий тиждень березня в школах розпочинаєтся із ушанування пам’яті Великого Кобзаря – Тараса Шевченка.
 До 205-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка  у бібліотеці КЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені С.Закори» була оформлена книжкова виставка творів великого сина українського народу, геніального поета та художника Т.Г. Шевченка  «Величне слово Кобзаря бринить у наших душах». Учитель української мови та літератури Нємченко Н.О. та бібліотекар Парфьонова Т.В.. підготували та провели конкурс  читців  «Читаємо рядки із Кобзаря». Маленькі читачі здебільшого читали  видання, де уривки із віршів Шевченка містять чудові описи чарівної української природи. Діти середнього шкільного віку читали уривки з поем, невеликі збірки віршів поета, прикрашені яскравими ілюстраціями. Діти отримали неабияке задоволення і насолоду  від прекрасних віршів Тараса Григоровича Шевченка.