Формування медіаграмотності та цифрової компетентності учасників освітнього процесу засобами шкільної бібліотеки

13.01.2023 11:26

Протягом січня 2023 року для професійної спільноти шкільних бібліотекарів Зміївської міської ради в асинхронному форматі було проведено майстер-клас "Формування медіаграмотності   та цифрової  компетентності   учасників освітнього процесу засобами   шкільної бібліотеки". Учасники майстер-класу переглянули  матеріали щодо використання  мережевих технологій у формуванні читацьких  інтересів школярів та практичного  застосування програми  Canva  в  роботі шкільної  бібліотеки,  підготовлені завідувачем бібліотеки КЗ "Чемужівський ліцей" Мірошниченко Л.Є. та  вчителем інформатики Сузою О.В.