Компетентність – ключ до оновлення роботи шкільної бібліотеки

04.10.2022 11:32

4 жовтня 2022 року  Комунальною установою «Зміївський центр професійного розвитку педагогічних працівників» було проведено вебінар «Компетентність – ключ до оновлення роботи шкільної бібліотеки» для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Зміївської міської ради.

Учасники заходу обговорили ключові компетентності бібліотекаря, що є запорукою ефективного функціонування шкільної бібліотеки; визначили форми і методи роботи шкільного бібліотекаря в умовах воєнного стану та дистанційного навчання; розглянули можливості для професійного зростання;  ознайомились з методичними рекомендаціями проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що цього року проходить під гаслом: «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!»