Літературні джерела в електронному варіанті

26.09.2023 14:04

В зв’язку з активним входженням у наше життя новітніх інформаційних технологій, виникли «віртуальні бібліотеки» – розподілена у просторі телекомунікації мережа загального користування, орієнтована на обмін даними між бібліотеками. Документи у віртуальній бібліотеці зберігаються в машиночитній формі. Користувач, який звертається до пошукових машин глобальної мережі, може отримати їх, не обов'язково будучи читачем бібліотеки. Середовище віртуальної бібліотеки може мати у своєму складі ряд територіально віддалених одна від одної бібліотек, що виконують функції інтегрованого спілкування та отримання інформації про наявні бібліотечні ресурси.

Пропонуємо перейти за посиланням на ресурс, де  можна читати або скачувати різні літературні джерела в електронному варіанті.