Літературно-музичний фестиваль

22.03.2019 16:57

21 березня 2019 року, у Всесвітній день поезії, учнів 5-11 класів  КЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені С.Закори»   вчителями - мовниками Немчєнко Н.О., Бацько Л.М., Тур В.Н., Солощенко Л.В. та завідуючою шкільною бібліотекою Парфьоновою Т.В. вкотре було запрошено на літературно- музичний фестиваль.   Небайдужі, закохані у поезію, талановиті , зібралися на святі поезії, щоб  почути  й послухати вірші поетів, які прославляють рідний край, оспівують честь, гідність, доброту і справедливість, красу природи й людських почуттів. Лунали чудові поетичні рядки Ліни Костенко, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Володимира Сосюри,  Василя Симоненка, поезії відомих російських поетів – класиків А.Фета, М.Лермонтова, Ф.Тютчева, а також поезії Шекспіра, Байрона  англійською мовою. Захід надихнув любителів поетичного слова до власної творчості і нікого не залишив байдужим.

В шкільній бібліотеці шанувальники поетичного слова познайомилися  з виставкою  поетичних збірок відомих українських поетів під назвою «Поезія – це діамант, величиною в слово», яку представила завідувач шкільної бібліотеки Парфьонова Т.В.