Методична студія шкільних бібліотекарів

03.01.2020 15:09

3 січня 2020 року відбулася методична студія  бібліотекарів закладів загальної середньої освіти району  "Діяльність шкільних бібліотек у соціокультурному просторі в умовах інтенсивної інформатизації суспільства".
Учасники методичної студії обговорили проблемні питання діяльності шкільних бібліотек щодо розповсюдження інформації як джерела нових знань і сприяння самореалізації активної, творчої особистості, ознайомилися з шляхами вирішення проблем, серед яких  - забезпечення шкільних бібліотек компютерною технікою, доступом до мережі Інтернет,  відповідними бібліотечними програмами.
Докладніше
Також було проаналізовано стан забезпеченості основними підручниками учнів закладів загальної середньої освіти району, підведено підсумки про надходження підручників  протягом 2019 року, оголошено завдання про підготовку до вибору та замовлення підручників для 3 і 7 класу у 2020 році та розглянуто ряд організаційних питань.