Навчальний семінар для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти

29.09.2021 18:31

29 жовтня відбувся навчальний семінар для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти «Роль шкільної бібліотеки у розвитку медіаосвітнього простору закладів загальної середньої освіти та формуванні інформаційної культури здобувачів освіти в умовах становлення Нової української школи». В заході взяли участь шкільні бібліотекарі Зміївської міської та Слобожанської селищної рад. Учасники семінару отримали змістовну інформацію з досвіду роботи ліцею,  за допомогою ресурсу YOUTUBE Помандрували стежками Національного парку «Гомільшанські ліси», на інтерактивній дошці виконали вправу «Людина у світі інформації», взяли участь у  вікторині «Історія рідного краю» з використанням навчальної платформи  KAHOOT  та отримали рекомендації щодо проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який цього року буде проходити під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності».