Онлайн- вебінар «Актуальні питання діяльності шкільних бібліотек»

21.12.2021 16:07

21 грудня 2021 року  відбувся  онлайн- вебінар «Актуальні питання діяльності шкільних бібліотек», в якому взяли участь 14 шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Зміївської міської ради.
     Учасники вебінару розглянули питання поповнення та списання бібліотечних фондів, забезпечення навчальних закладів підручниками та навчальними посібниками, у тому числі для осіб з особливими освітніми потребами;  наказ Міністерства освіти і науки України щодо організації вибору  підручників для 9 класу.
Інструктивно-методичні матеріалт щодо вибору підручників для 9 класу розміщено у розділі "Бібліотечному фахівцю. Нормативні документи".

Шкільні бібліотекарі домовилися продовжувати навчання через спільну роботу в професійній спільноті та  обмінюватися досвідом.