Вітаємо переможців та лауреатів І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека - 2020"!

04.01.2020 15:22

Протягом листопада-грудня 2019 року проходив І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека - 2020". Метою конкурсу є активізація  форм залучення дітей до читання, підтримка і вдосконалення діяльності бібліотек закладів загальної середньої освіти, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві і престижу бібліотечної професії.
В першому етапі конкурсу взяли участь дванадцять шкільних бібліотекарів.
За підсумками  журі переможцями конкурсу у номінації "Бібліотека - територія читання"визнано Мішину Тетяну Михайлівну (Зідьківська ЗОШ І-ІІІ ст.) та творчий колектив у складі Вербецької Любов Миколаївни та Пугачової Олени Віталіївни (Слобожанський ліцей №1).
Лауреатами  конкурсу у цій номінації стали:
І ступеню - Черепаха Ольга Павлівна (Шелудьківський ліцей),
ІІ ступеню - Костенко Олена Олександрівна (Зміївська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Мірошніченко Лідія Єгорівна (Чемужівська  ЗОШ І-ІІІ ст.), Караван Олеся Едуардівна (Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.),
ІІІ ступеню - Парфьонова Тетяна Володимирівна (Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Чередніченко Євгенія Шамаілівна (Шебелинська ЗОШ І-ІІІ ст.),  Крицька Любов Олексіївна (Соколівський НВК).
Лауреатом ІІІ ступеню у номінації "Медіакультура в бібліотечному просторі" стала Савищенко Ольга Юріївна (Зміївський ліцей №1).
Електронні портфоліо переможців конкурсу представлено для участі в ІІ (обласному) етапі конкурсу.