Шкільна бібліотека - центр творчого потенціалу учнів

28.09.2018 19:11

28 вересня 2018 року на базі Чемужівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар шкільних бібліотекарів.
З візитною карткою школи учасників семінару ознайомила заступник директора з навчально-виховної роботи Дятлова О.О. Під час семінару відбулася презентація досвіду роботи  завідувача бібліотеки Чемужівської ЗОШ І-ІІІ ст. Мірошниченко Л.Є. з теми "Шкільна бібліотека - центр творчого потенціалу учнів". Методистом відділу освіти Світличною О.О. в інтерактивному режимі  було здійснено перерозподіл підручників для учнів  між закладами загальної середньої освіти району, актуалізовано важливість якісного замовлення підручників та висвітлено основні питання проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
Шкільні бібліотекарі  ознайомилися з унікальними експозиціями музею Чемужівської ЗОШ І-ІІІ ст., обмінялись досвідом роботи з колегами  та отримали привітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек від учнів закладу.
Чемужівська шкільна бібліотека - центр творчого потенціалу учнів
Знайомтесь- бібліотекарі закладів загальної середньої освіти Зміївського району