Шкільна бібліотека в період воєнного стану

16.01.2024 09:04

16 січня 2024 року шкільні бібліотекарі ЗЗСО Зміївської МТГ зустрілися онлайн , щоб обмінятися досвідом своєї роботи в умовах воєнного стану.
Своїм досвідом роботи поділилися: "Робота шкільної бібліотеки під час дистанційного навчання" - Парфьонова Тетяна Володимирівна, КЗ «Борівський ліцей» ,  "Дистанційні літературні читання: Ліна Костенко" - Герасимова Зінаїда Іллівна, КЗ «Тимченківський ліцей», "Формування стресостійкості та підтримка ментального здоров`я учасників освітнього процесу" - Вистороп Олександр Миколайович, КЗ «Пасічанська гімназія».
Учасники вебінару удосконалили інформаційно-цифрові, інноваційні професійні компетентності та отримали методичну допомогу щодо проведення бібліотечних заходів у дистанційному форматі.