Шкільні бібліотекарі підвели підсумки діяльності своєї спільноти за навчальний рік та намітили перспективи на майбутнє

05.06.2024 19:58

5 червня 2024 року бібліотекарі закладів загальної середньої освіти Зміївської громади провели підсумкове онлайн-засідання своєї спільноти

В умовах воєнного стану бібліотекарі, крім обслуговування користувачів, прийому та видачі підручників, проводили багато заходів, використовуючи сучасні цифрові інструменти, здійснювали інформаційну підтримку педагогів.

Члени спільноти розробляли власний досвід роботи шкільної бібліотеки в умовах воєнного стану, поширювали його серед колег на семінарах, вебінарах, розміщували свої матеріали на платформі «Всеосвіта», друкувалися в науково-методичному журналі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» «Джерело педагогічних інновацій», знайомили громадськість через публікації в соціальних мережах.

Спікерами заходів Зміївського центру професійного розвитку педагогічних працівників були Парфьонова Тетяна Володимирівна, КЗ «Борівський ліцей ім. С.Закори», Мішина Тетяна Михайлівна, КЗ «Зідьківський ліцей ім. Г.І.Ковтуна», Костенко Олена Олександрівна, КЗ «Зміївський ліцей №2», Мірошниченко Лідія Єгорівна, КЗ «Чемужівський ліцей», Цимбаліст Марина Миколаївна, КЗ «Зміївський ліцей №1» , Герасимова Зінаїда Іллівна, КЗ «Тимченківський ліцей», Канівець Яна Анатоліївна, «Бірківський ліцей», Вистороп Олександр Миколайович, КЗ «Пасічанська гімназія».

Попереду у шкільних бібліотекарів відповідальна робота щодо організації приймання підручників, розподілу їх серед учнів та педагогічних працівників закладів освіти громади.

Дякуємо шкільним бібліотекарям за плідну працю, бажаємо міцного здоров`я, мотивації для творчих успіхів, вчасної доставки до закладів нових підручників, забезпечення ними кожного учня для подолання освітніх втрат та успішного навчання в новому навчальному році!