Відбувся вебінар “Організація діяльності шкільного бібліотекаря в умовах інформаційного освітнього простору»

18.01.2021 15:48

18 січня 2021 року відбувся вебінар “Організація діяльності шкільного бібліотекаря в умовах інформаційного освітнього простору» для  завідувачів бібліотек закладів загальної середньої освіти Зміївської міської та Слобожанської селищної рад.
 Учасники семінару (21 особа) обговорили питання «Шкільна бібліотека – місце традицій, простір інновацій, центр творчого розвитку учнів».
    Досвідом роботи про участь у Всеукраїнському конкурсі «Шкільна бібліотека» та Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек поділилися завідувачі бібліотек: Костенко Олена Олександрівна (КЗ «Зміївська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. І.П.Волка»), Мірошниченко Лідія Єгорівна (КЗ «Чемужівська ЗОШ І-ІІІ ст.»), Черепаха Ольга Павлівна (КЗ «Шелудьківський ліцей ім. Ю.Є.Кравцова).
Завідувачі шкільних бібліотек висловили думку про необхідність творчої співпраці з й надалі та домовилися про наступну відеозустріч.