Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек в ЗЗСО Зміївської міської ради

01.11.2022 19:17

З 1 по 31 жовтня 2022 року  в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек щорічно проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

З непохитною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходив під гаслом «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!».

До участі в місячнику долучилися заклади загальної середньої світи Зміївської міської ради.

Шкільні бібліотекарі підготували для учнів слайд-презентації  ,  демонстрації тематичних відеороликів та  буктрейлерів, організували віртуальні   виставки  літератури про боротьбу українського народу за незалежність. Також у закладах були організовані благодійні акції з поповнення фонду шкільної бібліотеки ,  створені куточки пам’яті «У полум’ї боїв за Україну».

Інформація про проведені заходи в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек розміщена на   сайтах закладів загальної середньої освіти в розділах «Бібліотека»:   фотозвіти, колажі, буктрейлери, презентації, відеоролики флешмобів та інших масових заходів.

Переглянути інформації про проведені заходи можна за посиланнями :