Завершився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

06.11.2020 18:59

Традиційно протягом жовтня в закладах загальної середньої освіти проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Цього року він проводився під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» та мав на меті  привернення уваги до екологічних проблем і активізації роботи бібліотеки з екологічної просвіти підростаючого покоління спільно з учасниками освітнього процесу.
Шкільними бібліотекарями  були організовані і проведені круглі столи «Забруднення довкілля і здоров`я людини»,  бесіди «За сторінками Червоної книги», екологічні брейн-ринги «Екологія починається з тебе», екологічні акції «Друге життя непотрібних речей»,  фотоконкурси «У світі дивовижної природи»,  конкурси малюнків «Природа очима дітей»,  екологічні ігри-подорожі «Казка вчить, як з природою дружить»,  екологічні вікторини  «Екологічні прикмети», екологічні подорожі на природу;  Дні бібліотворчості, в межах яких проходила робота екомайстерень  «Екологічний дизайн», буккросинги «Вільна книжка – у вільне читання»,  екологічні паркани та багато інших цікавих заходів.